کمپانی میکروتیک سه محصول دیگر در سری محصولات CCR1009 روانه ی بازار کرد 

مدل  بروز شده ی CCR1009 هم اکنون به بازار عرضه شده است , در طراحی مدل جدید سعی شده است ترکیبی از تمام بازخورد هایی که از مشتریان در ارتباط مدل های قبلی CCR1009 بدست آمده است و همچنین بهترین عملکرد دستگاه در طول سه سالی که CCR1009 به بازار عرضه شده است مدنظر قرار گرفته شود و در ساخت دستگاه جدید اعمال شود . تغییرات مهمی در سری جدید CCR1009 ایجاد شده است , از برخی از این تغییرات میتوان به برداشته شدن تراشه سوئیچ , اضافه نمودن پورت Combo , امکان متصل نمودن ماژول فیبر با سرعت 100 ذکر کرد.
 
   

CCR1009-7G-1C-PC

این روتر قدرتمند و هوشمند است از پردازنده 9 هسته ای Tilera بهره میبرد و از لحاظ سخت افزاری شامل 1GB مقدار ذخیره گاه حافظه ، هفت پورت گیگابیت اترنت , پورت Combo ( با قابلیت استفاده به عنوان SFP یا پورت اترنت ) , پورت USB , پورت سریال RS232 + Header و اسلات microUSB میباشد . CCR1009 را میتوانید علاوه بر استفاده در روی میز یا قفسه با بهره گیری از 2 عدد بست گوشواره مانند که در داخل کارتن این محصول موجود است در رک به ارتفاع 1U نیز نصب نمائید .

 
 
 
 
 
 
 
 

CCR1009-7G-1C-1S+PC

حوزه فعالیت شرکت تندیس رایان طبق اساسنامه واردات و خرید و فروش کلیه اقلام مجاز الکترونیکی و الکتریکی و تجهیزات شبکه و مخابرات میباشد , این شرکت همچنین در حال جاضر دارای نمایندگی شرکت میکروتیک و یو بیکیوتی در ایران میباشد , مشاوره , فروش , اجرای پروژه های شبکه نیز بخشی از فعالیت شرکت میباشد , این شرکت همچنین با مشارکت کمپانی ثالت در کشور امارات به عنوان مشاور ارائه اینترنت در بستر VSAT را صرفا برای (معادن نفت و گاز  و ...., قطارها , کشتی های باری , هواپیماها و اماکنی که در مناطق صعب العبور ) فعالیت مینماید .

 
 
 
 
 
   

+CCR1009-7G-1C-1S

این روتر قدرتمند و هوشمند است از پردازنده سریع 9 هسته ای بهره میبرد و از لحاظ سخت افزاری شامل 2GB مقدار ذخیره گاه حافظه ، هفت پورت گیگابیت اترنت , پورت Combo ( با قابلیت استفاده به عنوان SFP یا پورت اترنت ) , یک محفظه +SFP برای اتصال ماژول فیبر با سرعت 10G , پورت USB , پورت سریال RS232 + Header و اسلات microUSB میباشد . این روتر همچنین از یک کارت هوشمند بهره میبرد که از آن میتوانید در ذخیره کردن Private Key (کلید شخصی ) ها در حالت‌هایی که نیاز به احراز هویت دارند استفاده نمائید. قابل ذکر است کر روتر CCR1009 را میتوانید در رک به ارتفاع 1U نصب نمائید .