میکروتیک پنج محصول جدید به بازار عرضه کرد
شرکت میکروتیک در روزهای پایانی منتهی به سال 2017 5 محصول جدید به بازار عرضه کرد .

-رونمایی از رادیو بیسیم فوق العاده میکروتیک با عنوان LDF 5
-معرفی سری جدید از خانواده hAP با عنوان hAP AC lite Tower
-معرفی جدید ترین سوییچ میکروتیک : CRS317
-معرفی  دو محصول جدید از سری خانواده OmniTik با عنوان OmniTIK 5 ac , OmniTik 5 POE ac
-امکان استفاده از پروتکل TR-069 در نسخه های جدید RouterOS

LDF
Lite Dish Feed با نام تجاری LDF یک دستگاه بیسیم فوق العاده برای کار در محیط بیرونی میباشد , این دستگاه از آنتن پیش فرض داخلی MIMO 2x2 با توان 9dBi و زاویه پوشش 60 درجه بهره میبرد ,  ولی در حقیقت LDF برای ارتباط های طولانی میبایست در آنتن دیش های ماهواره ائی افست استقرار پیدا کند , و در این حالت دیش سیگنال های رفلکتور را تقویت مینماید و به عنوان یک بازتابنده عمل مینماید . و این به معنی آن است که شما میتوانید هر بشقاب ماهواره ائی تلویزیونی که در دسترس دارید را به یک افست ساده مجهز نمائید و LDF را در جایگاه مشخص مستقر نمائید و به سهولت به ارتباط های بیسیم قدرتمند در فواصل بسیار طولانی دست پیدا نمائید .

hAP AC lite Tower
RB952Ui-5ac2nD-TC با نام تجاری hAP ac lite tower یک دستگاه اکسس پوینت روتر بیسیم با خروجی های متنوع میباشد که کمپانی میکروتیک آن را به عنوان آخرین دستاورد در تولید محصولات بیسیم ارئه کرده است . این دستگاه از قابلیت پوشش همزمان از دو فرکانس بهره میبرد . به طوری که قادر است پوشش بیسیم را در فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز بصورت همزمان ارائه دهد . این روتر بیسیم از آنتن داخلی با توان 1.5dBi با ساختار دو قطبی در فرکانس 2.4 گیگاهرتز و 2dBi با ساختار تک قطبی در فرکانس 5 گیگاهرتز میباشد . همچنین استاندارد بیسیم در فرکانس 2.4 گیگاهرتز 802.11b/g/n و در فرکانس 5 گیگاهرتز 802.11a/n/ac میباشد .

OmniTik 5ac , OmniTIK 5POE ac
OmniTik 5ac , OmniTik 5POE ac یک دستگاه بیسیم جدید و ارتقاء یافته از سری محصولات OmniTik کمپانی یوبیکیوتی میباشد . کمپانی میکروتیک بسیار خوشحال است که این دو محصول را برای کار در محیط های بیرونی در حالی عرضه میکند که به روزهای پایانی سال 2016 نزدیک هستیم . این دستگاه برای کار در محیط بیرونی طراحی شده است و کاملا ضد اب میباشد . OmniTik 5ac  از لحاظ سخت افزاری شامل 5 پورت گیگابیت اترنت , پردازنده 720 مگاهرتزی , مقدار ذخیره گاه حافظه 128 مگابیتی و کارت وایرلس داخلی با توان 1300 میلی وات میباشد . این دستگاه برای کار در فرکانس 5 گیگاهرتز و استاندارد بیسیم 802.11ac آماده شده است و کاملا سازگار با استاندارد های قبلی میباشد . با توجه به دارا بودن 2 عدد آنتن با توان 7dBi و سطح دسترسی L4 این محصول بسیار ایده آل به عنوان یک پخش کننده قدرتمند  برای ارتباط های یک نقطه به چند نقطه  میباشد . OmniTik 5 POE ac  از لحاظ سخت افزاری شامل 5 پورت گیگابیت اترنت ( در پورت 2-5 قابلیت ارائه خروجی POE به منظور تغذیه دستگاه دیگر با وتاژ مشابه مقدور میباشد ) , پردازنده 720 مگاهرتزی , مقدار ذخیره گاه حافظه 128 مگابیتی و کارت وایرلس داخلی با توان 1300 میلی وات میباشد . این دستگاه برای کار در فرکانس 5 گیگاهرتز و استاندارد بیسیم 802.11ac آماده شده است و کاملا سازگار با استاندارد های قبلی میباشد . با توجه به دارا بودن 2 عدد آنتن با توان 7dBi و سطح دسترسی L4 این محصول بسیار ایده آل به عنوان یک پخش کننده قدرتمند برای ارتباط های یک نقطه به چند نقطه و همچنین تغذیه دستگاه های دیگر با در دکل مخابراتی نزدیک به شما میباشد .

CRS317-1G-16S+RM
سوئیچ CRS317 یک دستگاه سوئیچ لایه 3 از محصولات جدید کمپانی میکروتیک میباشد که به احتمال زیاد در اوایل سال 2017 عرضه خواهد شد . این دستگاه از لحاظ سخت افزاری شامل 16 محفظه ی +SFP برای اتصال ماژول فیبر با سرعت 10G و 1G , یک عدد پورت گیگابیت اترنت میباشد . شما همچنین میتوانید این سوئیچ را در رک به ارتفاع 1U نصب نمائید .

اضافه شدن پروتکل TR-069 در TR-069
همچنین شما متیوانید در اخرین بروزرسانی سیستم عامل خود امکان استفاده از پروتکل TR-069 در نسخه های جدید RouterOS داشته باشید