شرایط و ظوابط گارانتی شرکت تندیس رایان  

شرکت تندیس رایان از اولین شرکت هایی بود که نسبت به واردات و عرضه تجهیزات شبکه و مخابراتی در ایران اقدام نمود . با توجه به تحریم های موجود تقریبا تمامی برند ها دارای نماینده رسمی در ایران نمیباشند و این شرکت گارانتی و خدمات پس از فروش را از طریق دفتر ترکیه انجام میدهد . دستگاه های ارائه شده توسط شرکت تندیس رایان به مدت یک هفته از تاریخ صدور فاکتور دارای ضمانت مهلت تست و مرجوعی در صورت خرابی کالا میباشد . همچنین دستگاه های ارائه شده توسط این شرکت که سریال آن در وبسایت شرکت ثبت شده باشد از تاریخ صدور دارای یکسال گارانتی شرکت تندیس رایان میباشد و در صورتی که دستگاه از شرایط و ظوابط گارانتی خارج نشده باشد . شرکت بدون دریافت هزینه دستگاه معیوب را تعمیر و به مشترک تحویل خواهد داد . در صورتی که دستگاه قابل تعمیر نباشد شرکت تعهدی نسبت به جایگزین کردن کالا نخواهد داشت .

مواردی که دستگاه را از شرایط گارانتی خارج مینماید به شرح زیر میباشد . 

  • پایان دوره یکساله گارانتی 
  • هرگونه آسیب دیدگی فیزیکی دستگاه شامل (صدمات ناشی از برق , صاعقه . هر نوع شکستگی در اجزای مختلف دستگاه . ضرب دیدگی . سوختگی در اثر شعله )
  • سوختگی ناشی از مورد آب و شن . ذرات معلق . رطوبت و ... به داخل دستگاه که صرفا ناشی از عدم عایق بندی مناسب درب رادیو میباشد.
  • مخدوش نمودن هلوگرام و سریال دستگاه (به نحوی که سریال قابل خوادن نباشد و یا هلوگرام دیگر بر روی هلوگرام شرکت نصب گردد) 
  • تعمیر و یا باز شدن دستگاه توسط اشخاص دیگر غیر از بخش گارانتی شرکت تندیس رایان 
  • استفاده ناصحیح از دستگاه ( بصورتی که الزامات اولیه کمپانی جهت استفاده ایمن از دستگاه رعایت نشده باشد)
  • سوختگی سخت افزار دستگاه شامل پورت اترنت , پردازنده و RF ( این سوختگی صرفا در اثر صدمات ناشی از برق و صاعقه , رعایت نکردن سیستم ارتینگ دستگاه , استفاده از کابل های نا مرقوب و عدم از استفاده از سر سوکت های دارای ارت , روشن نمودن بدون آنتن در محصولاتی که دارای آنتن نمیباشند حادث میشود)
  • سوختگی مدار ناشی از استفاده از سوئیچ PoE های توصیه نشده (خارج از ظوابط اعلام شده از سمت کمپانی سازنده)  برای برق رسانی به دستگاه های سری UniFi , hAP , cAP , RB951 , SXT , LHG , wAP . (در مورد محصولات سری UniFi تنهای سوئیچ PoE های سری UniFi مورد تائید کمپانی سازنده کالا میباشد)

برای چک کردن سریال محصول خود به انتهای صفحه اصلی وبسایت مراجعه نموده و با وارد کردن سریال دستگاه خود از شرایط و مدت زمان گارانتی کالای خود مطلع شوید